Як погасити кредит на карту?

heart

Кредит на карту можна погасити як в зазначений в Договорі термін (дивіться Графік платежів в Особистому кабінеті), так і достроково без комісій і переплат. Для оплати кредиту досить просто зайти в Особистий кабінет на сайті MyBiz.com.ua і вибрати один із зручних способів. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому всі платежі через наш сайт для Вас абсолютно безкоштовні.

repay icon img
repay icon img

В особистому кабінеті

Оплатити кредит на карту можна в особистому кабінеті на mybiz.com.ua без комісії з вашої банківської карти. Виберіть суму погашення і натисніть кнопку “оплатити”, гроші надійдуть моментально.

Увійти в кабінет
repay icon img
repay icon img

Без авторизації на сайті

Швидкий спосіб оплати не заходячи в особистий кабінет – це оплата кредиту на карту без авторизації. Натисніть кнопку “оплатити без авторизації”, введіть номер телефону позичальника і дотримуйтесь інструкцій на сторінці. Гроші надійдуть моментально.

Оплатити без авторизації
repay icon img
repay icon img

У касі будь-якого банку

Сплачуйте в будь-якому відділенні українського банку за реквізитами, які зазначені в Кредитному договорі. Гроші надходять протягом трьох банківських днів. Вам, необхідно пам’ятати, що Банк може брати комісію за свої послуги, ми тут ні при чому :). Щоб ми швидко знайшли платіж обов’язково вкажіть номер Кредитного договору.

Назва отримувача: ТОВ “ФК “МАЙБІЗ”
ЄДРПОУ отримувача: 44332629
iban UA783348510000000000265032015

Банк отримувача: АТ «ПУМБ»
МФО  334851 (код банку отримувача  )

Призначення платежу: Погашення заборгованості за Кредитним договором
№ (номер вашого кредитного договору) від ХХ.ХХ.ХХХХ (дата видачі вашого кредиту) , платник (Своє прізвище, ім’я, по батькові)

Ми радимо

Не відкладайте погашення кредиту на карту на останній день, так як він може затриматися на стороні Банку, і ми його отримаємо із запізненням Графіка оплат. Ми цінуємо своїх клієнтів і у нас немає штрафів, але порушуючи умови і терміни Кредитного договору Ви не зможете скористатися нашими перевагами.

Перша 1000 грн. під 0.01%

Оберіть суму кредиту:
грн
500 грн
10000 грн
Оберіть строк кредитування:
днів
70 днів
126 днів

Повернути до:

Сумма кредиту:

грн

Загальні витрати за кредитом:

грн

Максимальна знижка:

грн

Детальна інформація

Зі знижкою:

Без знижки:

Платіж (раз в 14 днів):

Кількість платежів:

Сума кредиту:

Загальні витрати за кредитом:

Знижка:

Загальна вартість кредиту: