bg

Вітаємо!

Ми MyBiz - Швидкий сервіс кредитів на карту

сучасний сервіс онлайн кредитування на карту.

Ми хочемо допомогти Вам почати новий або розвинути вже існуючий бізнес, а також втілити в життя поставлені цілі. Створити простий сервіс, але преміум класу для всіх наших клієнтів - ось наша Місія! З нами швидко та зручно ви отримаєте кредит на карту для реалізації всіх Ваших ідей!

free icon img

Хто ми? та як ми допоможемо Вам отримати кредит на карту!

Ми креативна молода команда, яка хоче допомагати Вам розвивати ваш бізнес, реалізовувати ваші потреби і допомагати досягати мети. отримайте кредит на карту за 5 хвилин та отримайте гроші швидко та безпечно!

decor

Звернувшись до нас по кредит на карту, ви робите правильний вибір!

Ми пропонуємо Вам кредит на карту для створення і розвитку власного невеликого бізнесу, а також для досягнення Ваших цілей. Допомагаємо Вам перейти від роздумів до дії, зважитися на крок, яким будете пишатися Ви і вся Ваша родина!

Ми Ваше фінансове надійне плече, той друг який допоможе і у разі непередбачених ситуацій зрозуміє Вас, адже ми не маємо ні штрафів ні пені ні підвищених відсотків.

about
bg

Ми - готові стати вашим надійним партнером і допомогти розвивати ваш бізнес. Отримайте швидкий кредит на карту!

Отримати кредит на карту

Соціальна місія нашого бренду і Компанії

Розвиток в Україні середнього класу через стимулювання підприємництва. Ми бачимо великий запит суспільства і розуміємо, що поточні державні програми стимулювання розвитку підприємництва недоступні здебільшого активного населення. Своїм гнучким підходом і інноваційними фінансовими інструментами ми хочемо допомогти людям, які готові і хочуть займатися бізнесом. В цьому проявляється внесок бренду в розвиток суспільства.